Apartmány Žofia

Max. 9 osôb
Min. 1 noc
Min. 2 spální
2x kúpeľňa
2x wc
Áno
Nie
Áno

Apartmány Žofia nájdete na okraji obce Liptovská Sielnica, v blízkosti Liptovskej Mary, okres Liptovský Mikuláš. Z našich apartmánov to máte blízko k mnohým zaujímavým atrakciám jedinečného regiónu Liptov.

Len na skok od ubytovania sa nachádza Rybáreň na háku, kde si ulovíte rybu a prítomný kuchár Vám ju obratom pripraví. Neďaleko sa rozprestiera nádherná Prosiecka i Kvačianska dolina s kultúrnou pamiatkou Mlyny Oblazy. Na spomínanej vodnej nádrži si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Preveziete sa výletnou loďou, vyskúšate rôzne adrenalínové športy alebo si len tak poleňošíte na pláži. Jednoznačne sa Vám oplatí navštíviť vodný raj Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Dom hore nohami, Kontaktnú Zoo či veterný tunel Hurricane Factory. Svojou podzemnou krásou Vás očaria demänovské jaskyne, v blízkosti ktorých sa rozprestiera priezračné Vrbické pleso. Zima patrí jednoznačne milovníkom lyžovania a snowboardingu. Upravené zjazdovky na Vás čakajú v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko - Závažná Poruba a mnohých ďalších v okolí.

Veľmi radi Vás v našich Apartmánoch Žofia privítame počas celého roka. K dispozícii je Vám 4-lôžkový a 5-lôžkový apartmán, s celkovou kapacitou pre 9 hostí. Apartmány sú tak ideálne pre pobyty jednotlivcov, menšiu i väčšiu skupinku hostí a to na krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie.

V každom apartmáne sme pre Vás pripravili kuchynku s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pokojný spánok si doprajete v 4-lôžkovej alebo 5-lôžkovej spálni. Tu si za okrúhlym stolom so stoličkami vychutnáte kávičku, popri tom pozriete dobrý program v televízore so satelitným príjmom alebo pustíte príjemnú hudbu z rádia. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je tiež balkón a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmánoch sme Vám zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pokojné voľné chvíle v kruhu Vašich blízkych strávite posedením v altánku. Na oplotenom pozemku je Vám sprístupnené ohnisko, na vyžiadanie Vám zapožičiame aj prenosný gril a kotlík na guláš (v cene pobytu). Priamo pred objektom je vyhradený dostatočný parkovací priestor na Vaše autá.

Máte záujem o dovolenku na Liptove alebo ste sa rozhodli stráviť tu dlhší čas? U nás v Apartmánoch Žofia sú Vám dvere otvorené. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!

Počet osôb Min. počet nocí Cena izba/noc
1 2 40 eur s DPH
2 2 35 eur s DPH
3 2 45 eur s DPH
4 2 50 eur s DPH
5 2 55 eur s DPH

Pri ubytovaní na jednu noc je cena 40 eur s DPH na osobu.

Domáce zviera 5 eur s DPH / noc

Kontakt a ostatné informácie:
p. Lýdia Kunová
Liptovská Sielnica č.196
mobil: 0915 172 956