Horáreň Meštrová

Max. 14 osôb
Min. 2 noci
Min. 3 spální
1x kúpeľňa
2x wc
Nie
Nie
Nie

 

Horáreň Meštrová sa nachádza neďaleko obce Liptovské Matiašovce. Situovaná je v prekrásnom prostredí, v zátiší lesa, na začiatku Suchej doliny.

Priamo z ubytovania si spravíte príjemnú prechádzku do doliny, kde sa Vám v letnom období podarí nazbierať aj chutné lesné plody a hríby. V susednej obci sa nachádza Rybáreň Na Háku, kde si ulovíte rybu a necháte si ju pripraviť na grile. Odporúčame Vám rovnako turistiku do Kvačianskej a Prosieckej doliny s prekrásnymi vodopádmi a zachovalými Mlynmi Oblazy. Relax i zábavu ponúka Aquapark Tatralandia, pri ktorom navštívite Kontaktnú Zoo, Dom hore nohami, Tatrapolis - svet miniatúr ako aj vzdušný tunel Hurricane Factory. Na Liptovskej Mare sa zabavíte rôznymi vodnými športmi, užijete si plavbu loďou alebo si zaplávate. Lyžovačku a snowboarding Vám odporúčame v známych lyžiarskych strediskách ako napr. Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko či Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo.

Pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku do Horárne Meštrová s celoročnou prevádzkou, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 14 osôb.

V interiéri ubytovania sú pripravené tri spálne a kuchynka. K dispozícii je jedna 2-lôžková spálňa s poschodovou posteľou, jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a jedna 6-lôžková spálňa s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a rozťahovacím gaučom slúžiacim aj ako prístelka pre dve osoby. Na prípravu vlastných jedál využijete v kuchynke elektrickú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu a chladničku.

K horárni sme dobudovali kúpeľňu so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety, ktoré sú pre Vás dostupné v bočnej strane budovy (dostupnosť do kúpeľne a toaliet len s prechodom cez exteriér).

Vaše voľné chvíle s priateľmi a rodinkou strávite príjemným posedením v altánku. Uvariť si tu môžete aj pravý kotlíkový guláš alebo si upečiete slaninku a špekačky na ohni. Dokonalú atmosféru počas Vášho pobytu dotvorí upokojujúci žblnkot vedľa tečúceho potôčika.

Príďte zrelaxovať a oddýchnuť si od bežného pracovného týždňa do našej Horárne Meštrová. Pokoj, prekrásna príroda a príjemné prostredie zaručené. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Viac informácií na   " www.horarenmestrova.sk"    číslo tel. 0903 836 724