Horáreň Meštrová

Max. 12 osôb
Min. 2 noci
Min. 3 spální
1x kúpeľňa
2x wc
Nie
Nie
Áno

Horáreň Meštrová bude do do 31.03.2022 uzavretá. Po tomto termíne Vás opäť radi privítame.

Ďakujeme za pochopenie.

Horáreň Meštrová sa nachádza neďaleko obce Liptovské Matiašovce. Situovaná je v prekrásnom prostredí, v zátiší lesa, na začiatku Suchej doliny.

Priamo z ubytovania si spravíte príjemnú prechádzku do doliny, kde sa Vám v letnom období podarí nazbierať aj chutné lesné plody a hríby. V susednej obci sa nachádza Rybáreň Na Háku, kde si ulovíte rybu a necháte si ju pripraviť na grile. Odporúčame Vám rovnako turistiku do Kvačianskej a Prosieckej doliny s prekrásnymi vodopádmi a zachovalými Mlynmi Oblazy. Relax i zábavu ponúka Aquapark Tatralandia, pri ktorom navštívite Kontaktnú Zoo, Dom hore nohami, Tatrapolis - svet miniatúr ako aj vzdušný tunel Hurricane Factory. Na Liptovskej Mare sa zabavíte rôznymi vodnými športmi, užijete si plavbu loďou alebo si zaplávate. Lyžovačku a snowboarding Vám odporúčame v známych lyžiarskych strediskách ako napr. Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko či Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo.

Pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku do Horárne Meštrová s celoročnou prevádzkou, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 12 osôb.

V interiéri ubytovania sú pripravené tri spálne a kuchynka. K dispozícii je jedna 2-lôžková spálňa s poschodovou posteľou, jedna 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a jedna 6-lôžková spálňa s manželskou posteľou, poschodovou posteľou a rozťahovacím gaučom slúžiacim aj ako prístelka pre dve osoby. Na prípravu vlastných jedál využijete v kuchynke elektrickú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu a chladničku.

K horárni sme dobudovali kúpeľňu so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety, ktoré sú pre Vás dostupné v bočnej strane budovy (dostupnosť do kúpeľne a toaliet len s prechodom cez exteriér).

Vaše voľné chvíle s priateľmi a rodinkou strávite príjemným posedením v altánku. Uvariť si tu môžete aj pravý kotlíkový guláš alebo si upečiete slaninku a špekačky na ohni. Dokonalú atmosféru počas Vášho pobytu dotvorí upokojujúci žblnkot vedľa tečúceho potôčika.

Príďte zrelaxovať a oddýchnuť si od bežného pracovného týždňa do našej Horárne Meštrová. Pokoj, prekrásna príroda a príjemné prostredie zaručené. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

  Min. počet nocí Cena izba/noc
Bežný rok 1 165 eur s DPH
23.12 - 27.12. 1 180 eur s DPH
Silvester 4 330 eur s DPH
Pes 1 5 eur s DPH

Vratná kaucia 50€.